Nie możesz na stałe przygarnąć zwierzaka, ale chcesz nam pomóc? Zostań domem tymczasowym!

Na czym to polega? Prześlij nam wypełniony formularz. Napisz, jakim zwierzątkiem możesz się zaopiekować (pies, kot, królik, gryzoń, ptak, gad) i na jak długi okres (czasem ratuje nas nawet kilka dni).

Wpisz, czy dysponujesz jakimiś akcesoriami (klatka, miski, smycze, transporter, akwarium itd). Napisz, czego będziesz potrzebował od nas (pokarm, leczenie, akcesoria). Im więcej nam powiesz o swoich możliwościach i doświadczeniu, tym lepiej.

Dodamy Twój numer telefonu do bazy danych osób, na które będziemy mogli liczyć w alarmowej sytuacji. Czasem znajdujemy psa/kota/królika i na szybko musimy znaleźć miejsce, gdzie ktoś mógłby się nimi zaopiekować do czasu, aż znajdziemy mu dom, lub ktoś zdecyduje się przygarnąć zwierzaka na tak długo, jak będzie potrzeba. Zapewnimy karmę, opiekę weterynaryjną, akcesoria- potrzebujemy tylko kawałka miejsca u Ciebie w domu i Twojej chęci pomocy i zaopiekowania się jakąś porzuconą sierotką. 

Potwierdzimy mailowo otrzymanie każdego prawidłowo wypełnionego formularza. Jeśli tylko będziemy potrzebowali domu tymczasowego dla zwierzaka, który będzie odpowiadał Twoim możliwościom, skontaktujemy się z Tobą. 

Bez Was nie możemy pomagać tym najsłabszym..

Aktualizacja: Chwilowo formularz nie działa, zgłoszenia prosimy wysłać na adres: biuro@otozlubliniec.pl