Otrzymaliśmy zgłoszenie o trzech psach przebywających na opuszczonej posesji. Z opisu zgłaszającego wynikało, iż dwa psy są skrajnie wychudzone, a trzeci przebywa w małym kojcu i nie jest z niego wypuszczany.
Dotarcie na miejsce zajęło nam sporo czasu. Dom stoi pośrodku niczego- lasy, łąki, pola….żywego ducha…
Podchodząc bliżej pod posesję słyszymy szczekanie psów. Niestety działka, na której znajdują się zwierzęta jest bardzo zaniedbana i brak na niej jakichkolwiek śladów użytkowania. Z racji tago, iż nie mogliśmy wejść na posesję i określić faktycznego stanu zwierząt zmuszeni byliśmy wezwać Policję aby ustalić właścicieli.
Po kilku godzinach poszukiwań w końcu na miejsce przyjechała właścicielka.
Z wstępnej rozmowy wynika, że taka sytuacja ma miejsce od pół roku. Pani się pochorowała, wyprowadziła a psy….zostały. Jeździ do nich co dwa dni żeby je nakarmić ale bardzo chętnie odda, choćby zaraz!!!
Bardzo chcemy je uwolnić od tej samotności. Niestety dla nas to ogromne koszta. Trójka psiaków w hotelu to co najmniej 700 zł co miesiąc plus dochodzą odrobaczenia, odpchlenia, szczepienia, kastracje. Mamy już sporo psów na swoim utrzymaniu w hotelu bez Was nie damy sobie rady, dlatego zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc.
Liczy się każda złotówka na pomoc psiakom jak i teraz już domek stały:) 

Pomóż nam opłacić hotel dla Jasia Małgosi i Saszy
Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ „ANIMALS”
Inspektorat w Lublińcu
nr konta 35 8457 0008 2006 0081 7813 0001
paypal: otoz.animals@interia.pl
z tytułem wpłaty: Jaś Małgosia lub Sasza