Wszystkie pieseczki już w domkach!!

To jest Lola i Paris, piękne młode sunie. Lola i Paris są jednym z jedenaściorga (!) rodzeństwa szczeniąt w typie husky, które urodziły się w tragicznych warunkach bytowych, w związku z trudną sytuacją życiową właściciela. Lolka i Paris, jak reszta szczeniąt, miały iść do adopcji, ale kiedy były wzięte ze swojego ówczesnego domu, okazało się, że coś jest nie tak z ich tylnymi łapkami. Zdjęcie RTG Loli pokazało, że obie tylne łapki są połamane i wymagają pilnej operacji, która pozwoli na to żeby Lola mogła normalnie podejść do miseczki z ulubiona pastą dla szczeniąt, żeby mogła się cieszyć swobodnym bieganiem w ogrodzie. U Paris złamana była jedna łapka. Obie sunie już po operacjach. Obydwie miały złamane kości podudzia. Mają drutowane łapy i założone opatrunki, na co najmniej 8 tygodni. Wymagają całej całodobowej opieki.

Sunie są już po kolejnych zabiegach usunięcia śrub i stabilizatorów kości i stawów w łapkach w Rudzie Śląskiej.
Piękna niebieskooka Lola cudnie wyszła z całej sytuacji pozostaje rehabilitacja stawu kolanowego i będzie super.
Natomiast genialna kudłata czarna Paris jest w gorszej sytuacji. Kolano ma w fatalnym stanie. Musiała mieć STABILIZOWANĄ rzepkę szwami, ponieważ w kolanie po złamaniu powstały zrosty i nie ma miejsca na rzepkę. Konieczna jest dłuższa rehabilitacja kolana i ścięgna achillesa, jest bardzo sztywne i krótkie.

Mimo tego wszystkiego, po 5 tygodniach skończyła się kuracja bolesnymi zastrzykami z antybiotykiem i witaminami. W piątek sunie będą zaszczepione i odrobaczone. Niebieskooka LOLA może szukać wyjątkowego odpowiedzialnego domu.

Lola jest bardzo aktywny, mądrym psiakiem. Ciekawa wszystkiego.
Uwielbia kontakt z różnymi zwierzętami i zabaw z dziećmi w każdym wieku. Sygnalizuje potrzebę wyjścia na spacer, żeby się załatwić.
Paris jest cudnym spokojnym wyważonym szczeniakiem. Jest piękna, kudłata. Uwielbia kontakt z człowiekiem, typowy kanapowy przyjaciel.
Jedyne jej ograniczenie, mam nadzieje, że uda się je zminimalizować to sztywność w kolanie. Ale jest dzielna, bardzo spokojnie znosi rehabilitacje, mimo że sprawia jej to ból. Poza kolanem do codziennej rehabilitacji jest ścięgno achillesa, które jest sztywne i krótkie.

KOCHANI MIMO wszystkiego tego co już za psiakami nadal potrzebują wsparcia. Wyjazdy do lekarzy, operacje, leki i materiały do opieki nad psiakami, a także karma która musiała być bardzo dobrej jakości kosztują.

Za chwile przychodnie będą zasypywać nas fakturami do opłacenia. Nadal liczymy z naszymi walecznymi szczeniakami na wsparcie i pomoc. Sms. Wsparcie na stronie zbiórki lub wpłata na konto.

Dziekujemy w imieniu LOLI I PARIS

Reszta dzieciaków znalazła kochające domki:)

Bardzo prosimy o każde wsparcie, jeden sms, parę groszy na konto lub udostępnienie posta:

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/nozkiloli

Można Lolę i Paris wesprzeć smsem za 2,46 zł
NUMER 72365
TREŚĆ S11144

lub dokonując bezpośrednio wpłaty na konto
OTOZ Animals Inspektorat w Lublińcu
Nr konta dla darczyńców:
35 8457 0008 2006 0081 7813 0001
tytułem „Lola i Paris”

Udostępniajcie i pomagajcie naszym zwierzakom….